R E G I S T R A T I O N

Pokud jste připraveni ke každé špatnosti, vítejte u posledního kroku při vytváření účtu vaší nové studentské postavy! Tímto si vás ještě dovolujeme požádat, abyste uvedli e-mail*, na který vás případně můžeme kontaktovat, jméno postavy ve tvaru, jaký vám oznamuje sekce Registrace, bezpečné heslo** a registrační esej (tj. popis vaší postavy).

Vyplněním registrace potvrzujete, že jste si přečetli Školní řád a že vám nejsou cizí pravidla hry jako taková. Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím jednoho z odkazů uvedených na Hlavní stránce nebo e-mailu: vedeni@crucio.cz.

POZOR! PO REGISTRACI OČKÁVEJTE SOVU E-MAIL, PŘIJDE VÁM DO PÁR DNÍ.* Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle GDPR, více naleznete na http://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?uri=celex:32016R0679. Osobní údaje slouží pouze ke komunikaci mezi Vámi a vedením projektu.

* Uvedený e-mail je viditelný pouze pro administrátory hry, slouží především k zaslání informací o přijetí či nepřijetí vaší postavy ke studiu a to včetně uvítacího dopisu a dalších důležitých informací.

** Vaše heslo se v naší administraci ukládá jako šifrované, administrátoři jej nevidí. V případě, že jej zapomenete, vám můžeme pouze automaticky vygenerovat nové.