R E G I S T R A T I O N

Pokud jste připraveni ke každé špatnosti, vítejte u posledního kroku při vytváření účtu vaší nové studentské postavy! Tímto si vás ještě dovolujeme požádat, abyste uvedli e-mail*, na který vás případně můžeme kontaktovat, jméno postavy ve tvaru, jaký vám oznamuje sekce Registrace, bezpečné heslo** a registrační esej (tj. ukázkový herní příspěvek).

Vyplněním registrace potvrzujete, že jste si přečetli Školní řád a že vám nejsou cizí pravidla hry jako taková. Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím jednoho z odkazů uvedených na Hlavní stránce nebo e-mailu: vedeni@crucio.cz.

POZOR! PO REGISTRACI SE STÁVÁTE STUDENTEM AŽ POTOM, CO VÁM PŘIJDE E-MAIL S INFORMACEMI O SCHVÁLENÍ REGISTRAČNÍ ESEJE, POTÉ BUDETE MOCI HRÁT V CHATECH LONDÝNA, HOMEWAY VALLEY A ZBYTKU SVĚTA.


VYPRAVĚČ, NA KTERÉHO BUDETE REAGOVAT V ESEJI

Po vstupu do Velké síně spatří prváci čtyři kolejní stoly, u kterých již sedí zástupy starších spolužáků. Na samém konci místnosti se nachází i stůl profesorů a na jeho středu mohutné křeslo ředitele školy. Pokud studenti zvednou pohled ke stropu, všimnou si, že je přizpůsoben noční obloze - sem tam se po něm proletí i nějaká ta padající hvězda. V bezpečné výšce nad hlavami všech přítomných se ze stropu snášejí zhruba pět palců dlouhé svíčky, které osvětlují celou Velkou síň. Jeden z profesorů přináší Moudrý klobouk a dává se do vyvolávání jmen nových studentů. Konečně zaznívá i to tvé!


* Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle GDPR, více naleznete na http://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?uri=celex:32016R0679. Osobní údaje slouží pouze ke komunikaci mezi Vámi a vedením projektu.

* Uvedený e-mail je viditelný pouze pro administrátory hry, slouží především k zaslání informací o přijetí či nepřijetí vaší postavy ke studiu a to včetně uvítacího dopisu a dalších důležitých informací.

** Vaše heslo se v naší administraci ukládá jako šifrované, administrátoři jej nevidí. V případě, že jej zapomenete, vám můžeme pouze automaticky vygenerovat nové.